Nasi klienci

klienciZaufali nam

ANAK FOOD Sp. z o.o. - przetwórstwo rolno-spożywcze, w ramach grupy SPA FOOD   [referencje]

ARYSTO SP.J. - produkcja wkładów kominkowych [referencje]

PROJEKT 1.: Wdrożenie innowacyjnej technologii laserowego cięcia blach w celu rozwoju produkcji wkładów kominkowych i uruchomienia produkcji stalowych pieców wolnostojących w firmie ARYSTO Sp. j. w Sławoszewie.

PROJEKT 2.: Wdrożenie innowacyjnych technologii produkcyjnych w firmie Arysto w Sławoszewie, w celu uruchomienia produkcji nowych innowacyjnych wkładów kominkowych.

BBC Sp. z o.o. - produkcja zaawansowanych technologicznie konstrukcji stalowych, w tym maszyn i przyczep rolniczych [referencje]

PROJEKT 1..: STWORZENIE WYSOKOWYDAJNEGO ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGICZNIE WYROBÓW STALOWYCH FIRMY BBC SP. Z O.O. W MIROSŁAWCU, POPRZEZ ROZBUDOWĘ OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ORAZ ZAKUP MASZYN I URZĄDZEŃ STOSUJĄCYCH NOWOCZESNE I INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

PROJEKT 2.: URUCHOMIENIE PRODUKCJI PRZYCZEP ROLNICZYCH O PODWYŻSZONYCH PARAMETRACH FUNKCJONALNO-TECHNICZNYCH I JAKOŚCIOWYCH OPRACOWANYCH W TOKU WŁASNYCH PRAC BADAWCZO-ROZWOJOWYCH.

PROJEKT 3.: "Wprowadzenie do oferty nowych przyczep rolniczych skorupowych o szczególnych parametrach funkcjonalno-technicznych i jakościowych opracowanych w toku własnych prac badawczo-rozwojowych z innowacyjnym zinformatyzowanym i zrobotyzowanym sposobem wytwarzania."

CELLCO S.A. - projektowanie i produkcja złącz światłowodowych oraz usługi telekomunikacyjne

CERMAR INDUSTRY Sp. z o.o. - produkcja konstrukcji stalowych

DESIGNER - biuro usług poligraficznych [referencje]

PROJEKT 1.: Budowa i wyposażenie zakładu poligraficznego firmy Designer w Mierzynie w celu rozwoju działalności i wzrostu konkurencyjności.

PROJEKT 2.: Rozbudowa zasobów produkcyjnych oraz zakresu działalności firmy Designer w Szczecinie przy ul. Monte Cassino 9, w celu zwiększenia rentowności działalności.

DRUCKER - produkcja poligraficzna [referencje]

PROJEKT 1.: Wdrożenie innowacyjnych technologii wytwarzania uszlachetnionych druków w firmie Drucker w Ustowie.

PROJEKT 2.: Rozbudowa zasobów produkcyjnych oraz zakresu działalności firmy Drucker w zakładzie produkcyjnym w Ustowie nr 40 D, w celu zwiększenia wydajności produkcji i rentowności działalności.

PROJEKT 3.: Rozwój systemu obsługi klientów w firmie Drucker, poprzez zakup urządzeń do działu przygotowalni druku w zakładzie poligraficznym w Ustowie.

PROJEKT 4.: Opracowanie dokumentacji technicznej w zakresie planowania inwestycyjnego dla inwestycji planowanych do realizacji przez firmę Drucker Adam Stec w Ustowie.

DRUKARNIA POSE Sp. z o.o. - produkcja poligraficzna

DRUT-PLAST Sp. z o.o. - fabryka kabli i przewodów [referencje]

PROJEKT: Rozwój zasobów produkcyjnych oraz zakresu działalności firmy w zakładzie w Mirosławcu, w celu uruchomienia produkcji energetycznych kabli do 35kV w izolacji wykonanej innowacyjną metodą VISICO.

DRUT-PLAST BIS - fabryka kabli i przewodów

PROJEKT: Zakup maszyn w celu uruchomienia produkcji energetycznych kabli napowietrznych w zakładzie w Mirosławcu oraz wprowadzenie na rynek innowacyjnych kabli energetycznych z żyłami bimetalicznymi.

DRUT-PLAST CABLES Sp. z o.o. - fabryka kabli i przewodów

PROJEKT 1.: Uruchomienie w Mirosławcu przez firmę Drut-Plast Cables Sp. z o.o. produkcji specjalizowanych dla budownictwa okrętowego kabli energetycznych niskiego i średniego napięcia, przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych z możliwością: bieżącego badania obciążalności prądowej, lokalizacji uszkodzeń oraz transmisji danych.

PROJEKT 2. Projekt badawczo-rozwojowy: „Opracowanie autonomicznego i inteligentnego systemu zdalnego monitorowania i zabezpieczenia przed nieuprawnionym wtargnięciem obszarów wielkopowierzchniowych, z wykorzystaniem technologii światłowodowych i bezzałogowych statków powietrznych”.

PROJEKT 3. "URUCHOMIENIE EFEKTYWNEJ PRODUKCJI KABLI ZASILAJĄCYCH, W TYM FALOWNIKOWYCH, O UNIKATOWYCH PARAMETRACH JAKOŚCIOWYCH, OPARTYCH O WŁASNE ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNO-MATERIAŁOWE"

DRUT-PLAST PRODUKCJA Sp. z o.o. - fabryka kabli i przewodów

ESjOT - produkcja wyrobów ze stali [referencje]

PROJEKT 1.: Rozwój zakresu działalności firmy ESJOT Sp. k. poprzez uruchomienie seryjnej produkcji innowacyjnego pielnika w zakładzie produkcyjnym w Wałczu przy ul. Chrząstkowo 25.

PROJEKT 2.: Rozliczenie projektu: Wzrost konkurencyjności w firmie ESJOT poprzez wprowadzenie nowej technologii produkcji. 

PROJEKT 3.: "URUCHOMIENIE PRZEZ FIRMĘ ESJOT W WAŁCZU PRODUKCJI ELEMENTÓW KONSTRUKCJI STALOWYCH O PODWYŻSZONYCH PARAMETRACH JAKOŚCIOWYCH POWŁOKI MALARSKIEJ I ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNEGO."

EURODOM - produkcja domów drewnianych

FUNDACJA na rzecz budowy obiektów sportowych w mieście i gminie Gryfino [referencje]

FLUSS - transport śródlądowy

GARO Sp. z o.o. - produkcja i sprzedaż osprzętu elektroinstalacyjnego [referencje]

HERSTA - STAŚKIEWICZ I SPÓŁKA  Sp. j. -  produkcja opakowań kartonowych i papierowych [referencje]

PROJEKT: Rozbudowa zasobów produkcyjnych oraz zakresu działalności firmy Hersta w zakładzie produkcyjnym w Lubczynie, ul. Lipowa 66, w celu uruchomienia seryjnej produkcji innowacyjnych produktów.

HURTOSTAL 2 - sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych [referencje]

INFOMAN S.C. - usługi informatyczne i reklamowe [referencje]

PROJEKT1.: Zakup zasobów informatycznych dla uruchomienia wielodostępowej platformy informatycznej do sprzedaży usług reklamowych, promujących atrakcje turystyczne i kulturalne przez firmę Infoman ze Szczecina.

PROJEKT 2.: Wdrożenie planu rozwoju eksportu firmy Infoman ze Szczecina.

IB Media Sp. z o.o. - usługi reklamowe i internetowe

KOMANDOR Szczecin Z.P. S.A. - produkcja mebli i zabudów meblowych [referencje]

PROJEKT: Rozbudowa zasobów produkcyjnych firmy Komandor Szczecin Z.P. S.A. w Gryfinie ul. Pomorska 65, w celu rozszerzenia zakresu działalności, wzrostu wydajności produkcji i rentowności działalności.

KOPALNIA WAPNA LUBIATOWO Sp. z o.o. (LUB-CAL) - wydobywanie skał wapiennych, gipsu i kredy - kopalnia kredy jeziornej

L&G TOYS - produkcja i sprzedaż zabawek

LASTRIK - produkcja okien i drzwi z PCV i aluminium [referencje]

PROJEKT 1.: Wdrożenie nowoczesnych technologii produkcyjnych w firmie Lastrik w Koszalinie, w celu usprawnienia działalności, wzrostu wydajności produkcji i rentowności działalności.

PROJEKT 2.: Wdrożenie innowacyjnej technologii obróbki profili aluminiowych i stalowych w firmie Lastrik w Koszalinie, w celu usprawnienia działalności, wzrostu wydajności produkcji i rentowności działalności.

PROJEKT 3.: Wdrożenie systemu informatycznego, usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z partnerami biznesowymi, poprzez automatyzację komunikacji handlowej.

MAKTOM S. J. - transport i spedycja

MARSEL Sp. z o.o. produkcja okien i drzwi z PCV i aluminium [referencje]

PROJEKT 1.: Wdrożenie nowoczesnych technologii produkcyjnych w firmie Marsel Sp. z o.o. w Goleniowie, w celu usprawnienia działalności, wzrostu wydajności produkcji i rentowności działalności.

PROJEKT 2.: Wdrożenie innowacyjnych technologii obróbki profili aluminiowych i PCV zbrojonych stalą w firmie Marsel Sp. z o.o. w Goleniowie, w celu wzrostu wydajności produkcji i znaczącego ulepszenia produktów.

MEGTRA - produkcja wyrobów ze stali

METALEX S.C. - produkcja i usługi w zakresie obróbki stali [referencje]

METALINVEST Sp. z o.o. - produkcja konstrukcji stalowych [referencje]

ORING - produkcja i handel w zakresie uszczelnień technicznych

RTS Networks Sp. z o.o. - projektowanie i tworzenie specjalistycznego oprogramowania

Prokom Sp. z o.o. - produkcja akcesoriów samochodowych [referencje]

Radiolog S.C. - laboratorium usługi pomiaru pól elektromagnetycznych

Ramstal Invest Sp. z o.o. - firma zajmująca się obróbka metali

Rarytas Sp. z o.o. - producent pieczywa cukierniczego: krakersów, markiz i herbatników [referencje]

PROJEKT: Uruchomienie produkcji innowacyjnych krakersów na podstawie receptury minimalizującej zawartość: akryloamidu, 3-MCPD, estrów glicydylowych, tłuszczy nasyconych.

REDAN - producent okien i drzwi z PCV i aluminium [referencje]

PROJEKT 1.: Zwiększenie zdolności produkcyjnych okien i drzwi z PVC i aluminium oraz uelastycznienie oferty produktowej firmy Redan w Połczynie-Zdroju, poprzez rozbudowę hali produkcyjnej i budowę budynku biurowego oraz zakup maszyn i urządzeń do obróbki profili aluminiowych i PVC zbrojonych stalą.

PROJEKT 2.: Wdrożenie nowoczesnych technologii produkcyjnych okien i drzwi z PCV w firmie Redan w Połczynie-Zdroju, w celu usprawnienia działalności, wzrostu wydajności produkcji i rentowności działalności.

SCANBET Sp. z o.o. - produkcja prefabrykatów budowlanych [referencje]

PROJEKT 1.: Zakup i instalacja nowoczesnej linii technologicznej do produkcji betonu.

PROJEKT 2.: Rozwój zasobów technicznych firmy Scanbet Sp. z o.o. w Chociwlu, w celu zwiększenia efektywności produkcji i wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

SERWACH Sp. j. - produkcja opakowań z tektury falistej [referencje]

PROJEKT 1.: Wdrożenie w firmie Serwach Sp. j. w Goleniowie innowacyjnej technologii sklejania wielopunktowego opakowań tektury w celu rozszerzenia zakresu oferty.

PROJEKT 2.: Rozliczenie projektu "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa SERWACH sp.j. poprzez zakup innowacyjnej wykrawarki płaskiej automatycznej oraz innowacyjnego plotera do wycinania prototypów.

STYRO-MAR Sp. z o.o. - projektowanie i produkcja opakowań i elementów ze styropianu

WASTE - wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i klimatyzacyjnych [referencje]

PROJEKT: Rozwój zasobów technicznych oraz zakresu działalności firmy WASTE Daniel Jaworski w firmie w Szczecinie przy ul. Wiśniowej 13, w celu zwiększenia wydajności pracy i rentowności działalności.

WATEX Sp. z o.o. - produkcja ekskluzywnych mebli tapicerowanych

VOIGT PROMOTION Sp. z o.o. - produkcja flag i banerów reklamowych [referencje]

PROJEKT 1. Rozliczenie projektu: Wzrost konkurencyjności produktowej i procesowej firmy Voigt Promotion Sp. z o. o. poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii drukowania wysokojakościowego druku UV oraz druku solwentowego.

PROJEKT 2.: Rozbudowa zasobów produkcyjnych firmy Voigt Promotion Sp. z o.o. w celu rozszerzenia oferty i zwiększenia efektywności działania na rynku międzynarodowym.

PROJEKT 3.: Rozliczenie projektu. Budowa instalacji fotowoltaicznej do 100 kWp dla potrzeb firmy Voigt Promotion Sp. z o.o.

PROJEKT 4. BUDOWA PRZEZ FIRMĘ VOIGT PROMOTION SP. Z O.O. W POLICACH CENTRUM PRODUKCYJNEGO PANELI W RAMACH ALUMINIOWYCH O INNOWACYJNYM CHARAKTERZE UŻYTKOWO-DEKORACYJNYM Z ROZSZERZONĄ ELASTYCZNĄ FUNKCJONALNOŚCIĄ I WYSOKĄ ESTETYKĄ WYKONANIA W WYNIKU ZASTOSOWANIA AUTORSKICH ROZWIĄZAŃ DESIGNERSKICH I KONSTRUKCYJNYCH.

X-COMP Sp. z o.o. - projektowanie, instalacja i serwis sieci informatycznych, hardware i software [referencje]

Zakład Mechaniczny METALTECH Sp. z o.o. - produkcja maszyn rolniczych [refrencje]

PROJEKT 1.: ROZLICZENIE PROJEKTU "Rozbudowa przedsiębiorstwa-wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej w zakładzie produkcyjnym Metaltech.

PROJEKT 2.: Zwiększenie zdolności produkcyjnych i magazynowych w celu uruchomienia produkcji „Kosiarki wierzby energetycznej” w ZM Metaltech w Mirosławcu.

PROJEKT 3.: Rozbudowa zasobów produkcyjnych oraz zakresu działalności firmy Metaltech w siedzibie firmy w Mirosławcu, ul. Orla 6, w celu zwiększenia wydajności produkcji i rentowności działalności.

PROJEKT 4.: Wdrożenie systemu informatycznego (B2B), usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z odbiorcami, poprzez automatyzację komunikacji handlowej.

PROJEKT 5.: Udział w Międzynarodowych Targach AGRITECHNICA 2011 - HANNOVER w Hanowerze w dniach 15-19 listopada 2011 roku.

PROJEKT 6. "Wdrożenie wyników własnych prac B+R, uruchomiając produkcję przyczep budowlanych o rozszerzonej funkcjonalności użytkowej w oparciu o cyfryzację procesu zarzadzania produkcją, wdrażając rozwiązania przemysłu 4.0."

Zakład Inżynieryjno-Budowlany Niedośpiał Sp. z o.o. - roboty budowlane w zakresie dróg i instalacji sieciowych

ZECH-DREWPAK - przetwórstwo odpadów z tworzyw sztucznych [referencje]