Przykłady zrealizowanych projektów doradczych

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie zakładu przetwórstwa rolno-spożywczego - ubojni drobiu. Wartość inwestycji: ok. 56 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na rozbudowie zakładu produkcyjnego innowacyjnych maszyn i przyczep rolniczych, w tym zakupie maszyn i urządzeń do obróbki stali. Wartość inwestycji: ok. 17 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie zakładu przemysłowego obróbki mechanicznej wielkogabarytowych konstrukcji stalowych, w tym zakupie ciężkich obrabiarek, realizowanej w firmie branży stalowej, wykonującej konstrukcje morskie oraz offshorowe.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 12 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na robudowie zakładu przemysłowego produkcji pieczywa cukierniczego: krakersów, markiz i herbatników, w tym zakupie kompletnej linii produkcyjnej do wyrobu innowacyjnych krakersów. Wartość inwestycji: ok. 10,5 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie zakładu produkcyjnego innowacyjnych maszyn i przyczep rolniczych, w tym zakupie maszyn i urządzeń do obróbki stali. Wartość inwestycji: ok. 10 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie zakładu produkcyjnego konstrukcji stalowych, w tym zakupie maszyn i urządzeń do obróbki stali. Wartość inwestycji: ok. 10 mln. zł.

Opracowanie planu rozwoju technologii i biznesu dla firmy produkującej kable i przewody, obejmującego planowanie inwestycyjne, dotyczące zakupu maszyn i urządzeń do produkcji kabli i przewodów w latach 2006-2007. W ramach projektu przeprowadzono analizę technologiczną cyklu produkcyjnego, analizę ekonomiczną funkcjonowania firmy oraz zbadano wykonalność planowanych działań inwestycyjnych wraz z analizą efektywności finansowej inwestycji.
Wartość analizowanych działań inwestycyjnych: ok. 10 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie centrum produkcyjnego paneli w ramach aluminiowych o innowacyjnym charakterze użytkowo-dekoracyjnym, w tym na budowie hali produkcyjnej oraz zakupie specjalistycznych maszyn i urządzeń.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 9 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na rozbudowie zakładu przemyslowego, w tym na budowie biurowca, hali produkcyjnej oraz zakupie maszyn i urządzeń do produkcji okien i drzwi z PCV.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 8 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie zakładu produkcyjno-usługowego w zakresie obróbki stali i produkcji konstrukcji stalowych w tym wyposażenie zakładu w niezbędne maszyny i urządzenia.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 7 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie lakierni proszkowej na potrzeby wytwarzania wysokiej jakości ślusarki budowlanej. Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 4,7 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie maszyn i urządzeń do produkcji kabli.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie linii do wytłaczania izolacji z polietylenu oraz wdrożeniu systemu informatycznego do kompleksowego zarządzania procesami produkcyjnymi w firmie wytwarzającej kable i przewody..
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie hali produkcyjno-magazynowej, placu magazynowego wyrobów gotowych oraz zakupie maszyn i urządzeń do obróbki stali, realizowanej w firmie produkującej maszyny rolnicze.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie hali produkcyjnej oraz zakupie maszyn i urządzeń stanowiących kompletną linię technologiczną do produkcji okien i drzwi z PCV, realizowanej w firmie produkującej okna i drzwi z PCV.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie budynku produkcyjno-biurowego z zapleczem socjalnym oraz zakupie wielkoformatowej maszyny drukującej farbami utwardzanymi promieniami UV, realizowanej w firmie produkującej flagi i banery reklamowe.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie zaspołu maszyn do obróbki tektury falistej, realizowanej w firmie produkującej opakowania kartonowe z tektury falistej. Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie przecinarki laserowej do wycinania cięcia detali z blachy w firmie produkującej wkłady kominkowe.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 3 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie zespołu maszyn stanowiących linie technologiczną do realizacji druków akcydensowych w firmie poligraficznej.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 2 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie maszyny drukującej wraz z przystawką powlekającą substancją impregnującą, przez firmę produkująca opakowania kartonowe.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 2 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie linii technologicznej do mechanicznego osuszania kredy jeziornej przy wykorzystaniu pras filtracyjnych, realizowanego w kopalni kredy.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 2 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie sterowanej numerycznie w technologii CNC przecinarki laserowej do blach i profili oraz informatycznego systemu zarządzania dokumentacją produkcyjną, realizowanej w firmie produkującej maszyny rolnicze.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 2 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na budowie zakładu poligraficznego wraz z zakupem maszyny drukującej i systemu CTP, realizowanej w firmie usług poligraficznych.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 2 mln. zł.

Opracowanie biznes planu inwestycji, polegającej na zakupie i instalacji linii technologicznej do produkcji betonu, realizowanego w firmie produkującej prefabrykaty budowlane.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 1,4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie komory śrutowniczej przystosowanej do metalizacji natryskowej cynkiem oraz kabino-suszarki lakierniczej, realizowanej w firmie branży stalowej wykonującej konstrukcje offshorowe dla branży morskiej.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 1,4 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie maszyn i urządzeń budowlanych dla realizacji robót ziemnych i instalatorskich w zakresie sieci wodociągowych i melioracyjnych, realizowanego w firmie branży budowlanej.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 1,3 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie maszyn szwalniczych oraz linii technologicznej do automatycznego i zoptymalizowanego rozkroju skóry, realizowanej w firmie produkującej ekskluzywne meble tapicerowane.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 1,3 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na remoncie i rozbudowie budynku produkcyjno biurowego oraz zakupie maszyn i urządzeń do obróbki stali, realizowanej w firmie produkującej maszyny rolnicze oraz ślusarkę budowlaną.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 1,3 mln. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie zespołu maszyn stanowiących linię technologiczną do produkcji mebli, realizowanej w firmie produkującej zabudowy meblowe i meble na wymiar.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 1 mln. zł.

Opracowanie studium wykonalności projektu inwestycyjnego, polegającego na zakupie barki motorowej, przez firmę branży żeglugi śródlądowej.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 900 tys. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie zasobów informatycznych, w tym sprzętu i oprogramowania w celu rozszerzenia zakresu działalności firmy informatyczno-marketingowej.
Wartość projektu inwestycjyjnego: ok. 500 tys. zł.

Opracowanie biznes planu wraz z analizą efektywności inwestycji, polegającej na zakupie maszyn i urządzeń do obróbki stali, realizowanej w firmie produkcyjno-usługowej w zakresie obróbki stali.
Wartość projektu inwestycyjnego: ok. 500 tys. zł.

Opracowanie biznes planu inwestycji, polegającej na budowie lakierni proszkowej przez firmę produkującą osprzęt elektroinstalacyjny.
Wartość projektu inwestycyjnego ok. 400 tys. zł.

Opracowanie biznes planu dotyczącego inwestycji, polegającej na wdrożeniu systemu informatycznego, usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z partnerami biznesowymi, poprzez automatyzację komunikacji handlowej w firmie produkującej maszyny rolnicze.
Wartość projektu inwestycyjnego ok.300 tys zł

Opracowanie biznes planu dotyczącego inwestycji, polegającej na wdrożeniu systemu informatycznego, usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z partnerami biznesowymi, poprzez automatyzację komunikacji handlowej w firmie produkującej okna i drzwi z PCV i aluminium.
Wartość projektu inwestycyjnego ok.300 tys zł

Opracowanie strategii promocji kompleksu sportowo - rekreacyjnego. Projekt został wykonany przy dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorstw Phare 2003.