FIRMA Master Marketing

Firma

MASTER MARKETING

Rozpoczęła działalność w 2003 roku, mając na celu świadczenie usług szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie zarządzania, marketingu i finansów.

Lata doświadczeń pozwoliły na wykształcenie wysokiej specjalizacji w pozyskiwaniu finansowania inwestycji przemysłowych, w szczególności przy wykorzystaniu środków w ramach dotacji z funduszy Unii Europejskiej i Budżetu Państwa.

Ścisłe partnerstwo we współpracy z klientem, pozwala na przygotowanie wysokiej jakości dokumentacji, skutkującej efektywnością pozyskiwania finansowania, co znajduje odzwierciedlenie w uzyskanych referencjach oraz rankingu najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce, organizowanym corocznie przez wydawnictwo FUNDUSZE EUROPEJSKIE.

Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia działań rozwojowych planowanych i realizowanych przez naszych klientów.

Pragniemy być postrzegani jako partnerzy w stymulowaniu procesu rozwoju przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań, nakierowanych na podniesienie efektywności funkcjonowania firm zarówno od strony organizacyjnej jak również marketingowej i finansowej.

Zapraszamy do bezpośredniej weryfikacji naszych kompetencji i zapoznania się z listą referencyjną dotychczasowych klientów.

Proponuję również zapoznać się z publikacjami i opracowanymi materiałami informacyjnymi dotyczącymi prowadzonej działalności.

Piotr Bogucki
Szczecin